Pozycjonowanie stron

Pozycjonowanie stron i sklepów internetowych jest jedną z form marketingu internetowego. Skuteczna reklama internetowa powoduje zwiększenie zainteresowania witryną. Konsekwencją tego działania jest zdecydowany wzrost ilości użytkowników, którzy szukają oferowanych przez Nas produktów. Promowanie stron internetowych stało się w dzisiejszych czasach podstawą dobrego e-marketingu. Usługa ta polega na podwyższeniu pozycji strony w naturalnych wynikach wyszukiwania najpopularniejszych mechanizmów indeksujących(Google, Bing czy Yahoo).

Od czego zacząć pozycjonowanie?

Proces pozycjonowania powinien się zacząć już w momencie projektowania witryny internetowej. Wybór odpowiedniego oprogramowania np. CMS lub sklep internetowy ma kluczowe znaczenie. Choć większość developerów dostosowało już swoje oprogramowanie na poziomie SEO-friendly, istnieją również na rynku tacy, którzy tego nie uczynili. Tematem, który pojawia się nawet w życiu codziennym jest pytanie dotyczące wyglądu. Czy wygląd ma znaczenie? Okazuje się, że w internecie ma. Witryny zoptymalizowane pod kątem wyszukiwarek internetowych są wyżej notowane w ich wynikach. Uzyskują także możliwość odszukania wyspecjalizowanej frazy z tak zwanego „długiego ogona” (ang. long tail), co może okazać się problematyczne podczas pozycjonowania witryn internetowych wykonanych w technologii Flash.

Podsumowując, aby przeprowadzić skuteczny e-marketing należy wykonać następujące czynności:

– analiza stanu faktycznego witryny

– podstawowa optymalizacja wszystkich podstron serwisu

– utworzenie profilu zarządzającego witryną

– zgłoszenie witryny w celu jej indeksacji

– instalacja analizatora ruchu sieciowego

– analiza słów kluczowych z uwzględnieniem konkurencyjności fraz

– optymalizacja serwisu z uwzględnieniem słów kluczowych

pozycjonowanie

Jak można zauważyć, proces pozycjonowania powinien być poprzedzony szeregiem innych czynności. Są kluczowym elementem, bez którego proces pozycjonowania nie może być wykonany optymalnie.

Promocja stron w wyszukiwarkach

Konkurencyjność fraz

Wybrane przez Klienta słowa kluczowe można przypisać do określonej grupy obrazującej konkurencyjność. Frazy mogą posiadać status :

– mało konkurencyjna

– średnioniska

– średnio konkurencyjna

– średniowysoka

– wysoko konkurencyjna

– bardzo konkurencyjna

Oferta

W ramach oferty pozycjonowania stron internetowych przedstawiamy Państwu następujące warianty współpracy:

– StandardSukces

– TurboSukces

– ExtremeSukces

Dokładnie tak jak wskazują nazwy pakietów, każdy z nich daje gwarancję skutecznego marketingu internetowego.

Pozycjonowanie stron i sklepów internetowych, serwisów www

Pakiet StandardSukces stanowi podstawowy zestaw usług pozycjonowania. Przeznaczony jest dla klientów, którzy pragną wypromować swoją witrynę internetową. W pakiecie można wydzielić grupy w których :

– wybrane frazy są mało konkurencyjne lub średnioniskie oraz liczba wyników zwróconych przez wyszukiwarkę oscyluje w granicy 200 tyś wyników.  W większości przypadków są to frazy regionalne, zawierające nazwę miasta np. sklep rowerowy Bydgoszcz

– wybrane frazy są na poziomie średnioniskim lub średnio konkurencyjnym , liczba wyników zwróconych przez wyszukiwarkę oscyluje w przedziale 500 tyś. wyników, mogą to być np. wyspecjalizowane zapytania o konkretny produkt lub usługę

– frazy oznaczone jako średniowysoka, wysoka- i bardzo wysoka – wynik zwrócony przez wyszukiwarkę wcale nie musi być wysoki. Konkurencyjność frazy określa zagęszczenie tematyczne oraz szerokość tematyczna frazy np. komputery

Pierwsze efekty pozycjonowania w pakiecie StandardSukces są zauważalne w okresie od 2 do 6 miesięcy. Utrzymują się przez dłuższy czas na osiągniętych pozycjach po zakończeniu pozycjonowania.

TurboSukces to usługa dla Klientów bardziej wymagających,chcących wypromować witrynę w przyspieszonym czasie. Zadowalające efekty można zobaczyć już po miesiącu pozycjonowania.

ExtremeSukces jest najlepszą ofertą na rynku pozycjonerskim. Przeznaczona dla Klientów bardzo wymagających, ceniących sobie stabilność i długotrwałe efekty.

Rozpocznij promocję swojej witryny już dziś. Zwiększ liczbę sprzedawanych produktów. Rozszerz obszar świadczonych usług. Wygraj z konkurencją dzięki reklamie internetowej ITSukces.

Przedstawione pakiety mają charakter informacyjny. Wybór słów kluczowych (fraz) i ich wycena odbywa się w ramach konsultacji. Firma stosuje pozycjonowanie zgodne z zasadami White Hat SEO Google.

Wynieś stronę na wyższy poziom

pozycjonowanie-stron-itsukces
pozycjonowanie-stron-itsukces